Розповіли, скільки коштів витратили на школи та медичний корпус на Волині

Голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик прозвітував за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, які витрачали на об’єкти соціальної сфери області.

Про це відзначив у своєму звіті голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, – повідомляє Район.Шацьк. 

Кошти спрямовувались на будівництво загальноосвітньої школи у селі Білин Ковельського району на 196 місць (передбачені кошти Державного фонду регіонального розвитку – 19,9 мільйонів гривень;  обласного бюджету – 2,2 мільйони, освоєно відповідно 18,3 мільйони. та 2 мільйони) та акушерсько- гінекологічного корпусу обласного перинатального центру у місті Луцьку (передбачені кошти Державного фонду регіонального розвитку – 7,9 мільйонів, обласного бюджету – 5,7 мільйонів, що освоєні у повному обсязі), реконструкція з розширенням Шацької ЗОШ І-Ш ступеню в селищі Шацьк (передбачені кошти Державного фонду регіонального розвитку – 20 мільйонів, місцевих бюджетів – 2,2 мільйони, освоєно відповідно 10,6 мільйонів та 2 мільйони).

Залишити відповідь