Призначили нового керівника Нацполіції України

Уряд призначив нового голову Національної поліції України. Ним став Сергій Князєв, який до цього очолював Департамент карного розшуку.

Про це інформують у Департаменті комунікації МВС України.

Відповідне рішення члени Уряду підтримали сьогодні, 8 лютого.

«Я сподіваюсь, що Сергій Князєв, маючи досвід роботи «на землі», високий особистий авторитет, зарядженість на реформи, відмінний послужний список в карному розшуку та справжній бойовий досвід – є найкращою кандидатурою на Голову Нацполіції», – повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, останні три роки Сергій Князєв працював в складних з криміногенної точки зору областях: очолював області управління поліції в Закарпатській, Рівненській, Київській та Донецькій областях.

«Дуже важливо, що Сергій Князєв знає не по розмовах, що таке кримінальний розшук, що таке злочинність, що таке затримання. Розуміє, як потрібно вибудовувати цю роботу. Я вважаю, що це є надзвичайно важливим фактором. Для нас надзвичайно важливо, щоб на вулицях українських сіл, селищ, міст почав панувати спокій і кожна злочинна мерзота потрапила за грати. Для цього і проводилась реформа Нацполіції, коли люди будуть почувати себе у абсолютній безпеці в такий важкий час», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами нового керівника Нацполіції, непримиренна боротьба зі злочинністю та продовження реформ – основні завдання, які постають перед правоохоронним відомством.

Натомість відомий волонтер Роман Сініцин розкритикував призначення Сергія Князєва. Він стверджує, що Князєв – представник старої корумпованої системи.

«Радник Авакова Антон Геращенко уже назвав тих, хто буде його критикувати – пособниками російських пропагандистів», – наголосив активіст.

Залишити відповідь