Волинь: вирішили де судитимуть підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної

Підозрюваного у вбивстві неповнолітньої мешканки Нововолинська Катерини Литкіної Назара Статочнюка судитимуть у Ковелі.

Про це інформує БУГ.

Таке рішення прийняли сьогодні, 7 лютого, у Волинському апеляційному суді, де відбулося чергове слухання у справі резонансного вбивства Катерини Литкіної.

Нагадаємо, Катерина Литкіна зникла у Нововолинську. Згодом, батько знайшов її тіло на териконі шахти у Нововолинську. Нововолинський міський суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві волинянки Назару Статочнюку у вигляді тримання під вартою строком 60 днів. Згодом тримання під вартою продовжили, але адвокат підозрюваного подав клопотання про зміну запобіжного заходу. Натомість Апеляційний суд Волинської області не задовольнив таке прохання.

Як розповіла мати вбитої нововолинянки Вікторія Литкіна, обвинувальний акт щодо підозрюваного Назара Статочнюка скерували в Нововолинськ, проте у міському суді не вистачає суддів.

На судовому засіданні в Апеляційному суді Волинської області вирішили, де в подальшому будуть розглядати справу. Як варіант пропонували міста Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський.

Відомо також, що матеріали стосовно іншого підозрюваного у вчиненні цього злочину виділені в окреме провадження, в якому скеровано запит про міжнародно-правову допомогу до Республіки Словенія.

Нагадаємо, що Назар Статочнюк за попереднім рішенням суду повинен перебувати під вартою до 10 лютого.

Суддя прийняв рішення не змінювати запобіжного заходу і продовжити тримання під вартою підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної.

Рішенням Волинського апеляційного суду підозрюваного судитимуть у Ковелі, вже сьогодні туди передадуть всі матеріали в цій справі. У разі визнання вини Статочнюку «світить» від 10-ти до 15-ти років позбавлення волі.

Залишити відповідь