Закон і здоровий глузд вказують, що це має бути останнє засідання, – адвокат про бійця

Волинян запрошують підтримати військового з 51-ої окремої механізованої бригади Олександра Хваса на судовому засіданні у Володимирі-Волинському. Йому інкримінують самовільне залишення частини.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Василь Нагорний.

Засідання відбудеться 8 лютого об 11:00 у Володимир-Волинському міському суді.

Нагадаємо, розгляд справи триває вже понад рік: молодшого сержанта Хваса, який отримав інвалідність ІІІ групи, судять за нібито самовільне залишення частини з 1 листопада 2014 по 16 лютого 2015 року. Натомість екс-військовослужбовець запевняє, що з частини додому його відпустили командири для вирішення сімейних обставин.

За словами юриста, «закон і здоровий глузд вказують на те, що це має бути останнє засідання».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: СУДОВА ЕПОПЕЯ: РОЗГЛЯД СПРАВИ БІЙЦЯ 51-ОЇ БРИГАДИ ПЕРЕНЕСЛИ

«Ранок 24 серпня 2014, «Незалежність» кругом, а на сході — війна. Колони російських десантників вже поруч, «Градики» (реактивна система залпового вогню «Град», – ред.) прилітають, «Васильки» (міномет, – ред.) «зацвітають», наші хлопчики гинуть… Бійці чекають розпоряджень, а штабна палатка пуста, навіть речей немає. Кудись за ніч поділась і частина бійців. Серед тих, хто лишився — сержант Хвас з побратимами і декілька офіцерів…. Вижили і вивели техніку. Саша у вересні 2014 року повертається зі сходу в мирну частину, де тихо і безпечно, можна без обмежень в місто ходити, на вихідні додому їздити. І несподівано він тікає, як і ще близько 2000 бійців (саме стільки зарахували в СЗЧ).Все логічно, так?» – пише правозахисник.

Усіх небайдужих просять підтримати бійця на суді.

Залишити відповідь