Волинь: вирішують де судити підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної

Щодо підозрюваного у вбивстві неповнолітньої Катерини Литкіної Назара Статочнюка скерували до суду обвинувальний акт у Нововолинську.

Про це інформує ВолиньPost з посиланням на прокуратуру Волинської області.

Правоохоронці у п’ятницю, 3 лютого, скерували до суду обвинувальний акт стосовно Назара Статочнюка, якому закидають скоєння резонансного вбивства нововолинської дівчини Катерини Литкіної.

Нагадаємо, Катерина Литкіна зникла у Нововолинську. Згодом, батько знайшов її тіло на териконі шахти у Нововолинську. Нововолинський міський суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві волинянки Назару Статочнюку у вигляді тримання під вартою строком 60 днів. Згодом тримання під вартою продовжили, але адвокат підозрюваного подав клопотання про зміну запобіжного заходу. Натомість Апеляційний суд Волинської області не задовольнив таке прохання.

«Нововолинський міський суд скерував ці матеріали до Апеляційного суду Волинської області для визначення підсудності (тобто суду, який розглядатиме цю справу, – ред.)», – зазначили в прокуратурі.

Справа в тому, що в міському суді Нововолинська не вистачає служителів Феміди. Тепер Апеляційний суд має 5 днів для визначення підсудності.

Нагадаємо, обвинувачений у вбивстві дівчини Назар Статочнюк перебуває під вартою.

Залишити відповідь