У Камені-Каширському не хочуть сміття зі Львова

Виконком Камінь-Каширської міськради відмовив у прийманні львівського сміття на власному полігоні.

Про це інформує Район. Камінь-Каширський.

До Камінь-Каширської міської ради звернувся мер Львова Андрій Садовий з проханням тимчасово допомогти львів’янам у захороненні частини твердих побутових відходів.

Оскільки, як зазначається у зверненні, захоронення сміття на Львівському міському полігоні припинено рішенням суду через зсув твердих побутових відходів.

Впродовж останніх семи місяців Львівська міська рада спільно з перевізниками намагаються вирішити цю проблему.

Львів знайшов розуміння та підтримку в окремих територіальних громад. Але зараз ситуація загострилась, тому Садовий і просить тимчасової допомоги у захороненні частини твердих побутових відходів.

Виконавчий комітет Камінь-Каширської міської ради обговорив прохання Львівського міського голови, однак відмовив у його задоволенні.

Відтак мер Каменя-Каширського Василь Бондар відповів у листі Андрію Садовому, що, на жаль, існуючий полігон ТПВ Каменя-Каширського є невеликим по об’єму і хоч зданий в експлуатацію у 2011 році, а вже заповнений приблизно на половину. Тож прийняття ТПВ із інших територіальних громад скоротить термін його експлуатації.

«Прошу Вас з розумінням поставитися до рішення виконкому Камінь-Каширської міської ради», – зазначив у листі Василь Бондар.

Залишити відповідь