Волинь: на Схід відправили 20 тонн допомоги

Двадцять тонн гуманітарної допомоги волиняни зібрали для мешканців Авдіївки.

Відправлення вантажу відбулося сьогодні, 3 лютого, під стінами Волинської обласної державної адміністрації, – повідомляє Волинський інформаційний портал.

Від минулого тижня мешканців житлових районів Авдіївки, що на Донеччині, масово почали обстрілювати ворожі війська. За цей час повністю знищили гуманітарний центр, продовжують гинути не лише ті, хто захищає українську землю, а й мирне населення краю.

Як розповів голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, Президент України Петро Порошенко терміново зібрав засідання військового комітету. Під час нього прийняли рішення зобов’язати голів державних адміністрацій країни максимально сприяти у наданні допомоги жителям Авдіївки.

«Все тут ми спільно з нашим місцевим бізнесом, представниками держустанов та організацій у найкоротші терміни зібрали гуманітарний автомобіль, заповнений медикаментами, продуктами харчування, теплим одягом та будівельними матеріалами», – сказав Гунчик. Також очільник Волині подякував за розуміння та підтримку всім тим, хто вже неодноразово продовжує допомагати мешканцям Луганської та Донецької областей.

Прапор області губернатор передав водіям вантажівки та попросив передати, що волиняни не лише зі зброєю у руках роблять усе від себе можливе, а й всіляко підтримують постраждалих жителів східних регіонів.

Тож наповнена автівка з Волині вже завтра буде у Краматорську, оскільки й нині Авдіївку продовжують інтенсивно обстрілювати. Тож вантаж передаватимуть мешканцям вже там за необхідністю.

Залишити відповідь