На Сході загинули троє військових і один рятувальник

За добу на Сході загинули троє військовослужбовців та один рятувальник, ще 18 бійців і один дснсник отримали поранення.

Про це інформує Українська правда з посиланнями на брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Олександра Мотузяника 2 лютого.

За його словами, за минулу добу внаслідок бойових дій троє українських військовослужбовців і один співробітник Державної служби з надзвичайних ситуацій загинули, 18 військовослужбовців Збройних сил України і один працівник ДСНС поранені.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: БУДЬ ЛАСКА, НЕ ЗДАВАЙТЕ АВДІЇВКУ: У МІСТІ ОГОЛОСИЛИ НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН

«Двоє військових інструкторів загинули на Світлодарській дузі, 1 військовослужбовець ЗСУ і співробітник ДСНС загинули в Авдіївці. По одному військовому було поранено у Новоолександрівці, Зайцевому і Мар’їнці. У Новозванівці отримали поранення двоє бійців, шестеро військових зазнали поранень на Світлодарській дузі, 7 бійців та офіцер ДСН були поранені в Авдіївці», – уточнив втрати Мотузяник.

Як повідомлялося, за період загострення ситуації в Авдіївці, з 29 лютого, Збройні сили України втратили 10 бійців, ще 66 військовослужбовців отримали поранення внаслідок обстрілів.

Ворог продовжує збройні провокації та артилерійські обстріли Авдіївки, намагаючись, зокрема, відбити зайняту силами АТО стратегічну позицію.

Залишити відповідь