Луцьк: судять Володимира Мігаса, який п’яним збив підлітка

Відбулося підготовче судове засідання у справі директора підприємства «Олдем», який перебуваючи за кермом п’яним, збив на пішохідному переході 16-річного Владислава Андрушківа.

Суд відбувся в п’ятницю, 2 лютого, у Луцькому міськрайонному суді, – повідомляє Громадське.Волинь.

На судове засідання з’явився обвинувачений Володимир Мігас, його адвокат Максим Мохнюк, прокурор Олександр Кравчук, законний представник постраждалого, батько Владислава – Володимир Андрушків та представник сторони потерпілого Олександр Стасюк.

Головуючий у справі – голова Луцького міськрайонного суду Михайло Квятковський.

Прокурор Максим Мохнюк звернувся із клопотанням про те, щоб продовжити обов’язки, які покладені судом на Мігаса ще у грудні. «Прибувати за викликом до суду, не відлучатися із населених пунктів, в яких він проживає, це село Липини та місто Луцьк без дозволу суду, повідомляти суд про зміну місця свого проживання, не відвідувати розважальні заклади, та заклади громадського харчування, де здійснюється продаж алкогольних напоїв на розлив, носити електронний засіб контролю», – зазначив прокурор. Також він просив суд продовжити Володимиру Мігасу срок тимчасового обмеження керування автомобілем. Суддя Михайло Квятковський погодив клопотання покурора.

Адвокат Максим Мохнюк просив суд дозволити його підзахисному перебувати на території Горохівського району, адже там є приміщення підприємства «Олдем», яке очолює Мігас. Проте суддя це клопотання не задовільнив.

Наступне судове засідання відбудеться 9 лютого о 14:30.

Залишити відповідь