Волинь: судитимуть агресивного бурштинокопача

На Волині судитимуть хлопця, який перешкоджав роботі слідчого Служби безпеки України.

Прокуратура Волині скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про втручання в діяльність працівника правоохоронного органу 21-річним мешканцем села Судче Любешівського району, – повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Як зазначається, 11 травня минулого року під час виїзду для проведення слідчих дій в урочище «Хворості», що неподалік від села Судче, правоохоронці виявили групу осіб, які незаконно видобували бурштин. Аби зафіксувати сліди злочину та вилучити знаряддя його вчинення – мотопомпи й транспортні засоби – слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу УСБУ в області прийняв рішення про складання протоколу огляду місця події.

Щоб перешкодити йому в цьому, один із молодиків, які видобували бурштин, почав просити, а по тому – вимагати у правоохоронця не складати протокол, не вилучати знаряддя злочину й повернути їх «старателям».

Зрозумівши, що «домовитися» не вдасться, обвинувачений за підтримки ще кілька агресивно налаштованих молодиків завів двигун автомобіля «Ніссан» та почав ним рух з місця події, змусивши правоохоронця таким чином припинити виконання слідчий дій.

Чоловіка, який щиро покаявся у скоєному, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 343 Кримінального кодексу України, й у скорому часі він постане перед судом.

Залишити відповідь