На Волині виділять гроші на ремонт дороги до школи

До опорної школи в селі Пульмо Шацького району зроблять дорогу.

Обговорили питання 30 січня на оперативній нараді, – йдеться на сайті Шацької РДА.

Зі слів виступаючих на нараді один із трьох проектів, який стосується проблеми реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг стає все більш актуальним.

Однією з таких доріг є дорога Острів’я-Пульмо. Для створення належних умов для пересування населення є намір вирішити питання щодо реалізації проекту «Капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Піща-Острів’я-Пульмо», відповідно до якого вже розроблена проектно-кошторисна документація на загальну суму 39,978 тисяч гривень.

Метою проекту є створення комфортних умов для перевезення учнів до шкільного навчального закладу села Пульмо, в якому планується створення опорної школи; переміщення місцевого населення на транспортних засобах загального користування та власних транспортних засобах між населеними пунктами сільських рад та до пункту пропуску села Піща з подальшим з єднанням з міжнародною трасою, що забезпечує сполучення з Республікою Білорусь.

Територія, на якій буде реалізовуватись проект, розташований в межах Пульмівської та Піщанської сільських рад Шацького району.

Нині вказана дорога знаходиться у вкрай незадовільному технічному стані, при погіршенні погодних умов дорога перетворюється в непроїзну, що не відповідає вимогам для перевезення у подальшому учнів, а також значно ускладнює рух транспортних засобів та пішоходів на території Піщанської та Пульмівської сільських рад.
Загальна кошторисна вартість проекту становить 5 725, 613 тисяч гривень.

Фінансування буде здійснюватись за рахунок обласного та місцевих бюджетів.

Залишити відповідь