Луцьк: впливового кримінальника лишили під вартою

Апеляційний суд Волинської області залишив під вартою Даура Марганію протягом двох місяців з можливістю внести заставу 480 тисяч гривень.

Про це інформує Волинь 24.

Таке рішення суд прийняв 30 січня, незважаючи на прохання адвоката випустити підозрюваного під домашній арешт і прокурора – збільшити розмір застави до 1,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, що в Луцьку затримали злочинну банду, членом якої є Даур Марганія. Нещодавно слідчий суддя Луцького міськрайонного суду обрав запобіжний захід для Даура Марганії та Вадима Пігалюка у вигляді тримання під вартою.

Адвокат Даура Марганії Микола Сорокопуд запевнив, що під час першого судового засідання слідчий та прокурор не довели необхідність застосування такого суворого запобіжного заходу, як тримання підозрюваного під вартою.

На думку захисника, останнє – це суттєве обмеження прав людини.

Також чоловік наголосив на тому, що нібито наразі немає доказів причетності Даура Марганії до скоєння інкримінованих йому злочинів. Окрім цього, на його думку, немає доказів тому, що підозрюваний не з’являтиметься до суду, може якимось чином впливати на свідків чи потерпілого.

Зі слів Миколи Сорокопуда, для Марганії буде достатньо домашнього арешту, аби під час слідства він не скоїв інших злочинів та не спілкувався ні з свідками, ні з потерпілими.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ТІЛЬКИ ГРОМАДСЬКИМ РОЗГОЛОСОМ В ТАКИХ СИТУАЦІЯХ МОЖНА ДОБИТИСЯ РЕЗУЛЬТАТУ, – ПОГРАБОВАНИЙ АКТИВІСТ

«Також в цьому випадку держава не платитиме коштів за утримання Марганії в СІЗО, а це – 900 гривень в день», – наголосив адвокат та додав, що застава у розмірі 480 тисяч гривень є непідйомною для підозрюваного.

Даур Марганія у свою чергу заявив, що хоче під домашній арешт, аби бачитись з сином. Він запевнив, що не переховуватиметься від слідства.

Натомість прокурор та слідчий виступили за те, щоб залишити підозрюваного під вартою та збільшити йому розмір застави до 1,6 мільйона гривень.

Таку пропозицію прокурор аргументувала тим, що Марганію в тому числі підозрюють у скоєнні особливо важкого злочину. До того ж його фактично спіймали «на гарячому» разом з награбованим, а розмір збитків є більшим за розмір застави.

Також він вже п’ятий раз притягується до кримінальної відповідальності. А невдовзі йому повідомлять про підозру у скоєнні ще ряду злочинів.

Зрештою, колегія суддів вирішила залишити без задоволення заяви і адвоката, і прокурора. Тож Даур Марганія залишиться під вартою з можливістю внести заставу у розмірі 480 тисяч гривень.

Залишити відповідь