Луцьк: на благодійних церковних концертах зібрали понад 100 тисяч

У Луцьку організували два благодійні концерти для дітей, яких виховують у сиротинцях, а також дітей, батьки яких загинули на війні.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Гроші збирали на традиційному 23-му благодійному концерті Волинської єпархії УПЦ МП учора, 26 січня. Дійство відбулося у двох найбільших залах міста – палаці культури Луцька та Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Майже двадцять церковних колективів, а також недільних шкіл Волинської єпархії УПЦ МП упродовж понад двох годин виконували різдвяні колядки та прославляли народження Спасителя задля благої справи.

Єпископ Волинській і Луцький Нафанаїл у вітальному слові зауважив, що у ці святкові дні маємо чудову можливість стати кращими та творити милосердя для тих, хто цього потребує.

«Милосердя – цариця усіх людських чеснот. І те, що Христос-Спаситель прийшов на землю, є виявом Божої любові та Божого милосердя до нас. А нині ми ділимося з іншими цією радістю з тими, хто цього особливо потребує», – сказав він.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик подякував за те, що прихожани єпархії започаткували таку благодійну справу, та вже понад 20 років допомагають особливим діткам та діткам, які залишилися без батьків.

«Впевнений, що роблячи справи милосердя, ми й надалі проводитимемо вже традиційний благодійні концерт», – підсумував Володимир Гунчик.

Опісля протягом вечора зі сцени лунали колядки і щедрівки, віншування і вистави. Так, у двох залах, де паралельно відбувався концерт, вдалося зібрати 110 тисяч гривень.

Залишити відповідь