Сказали, кого хочуть бачити керівником «Інваспорту» на Волині

«Освітня» комісія Волинської облради рекомендуватиме після профільного затвердження сесії затвердити на посаду керівника регіонального Центру інвалідного спорту «Інваспорт» нинішнього виконувача обов’язків очільника Віктора Галана-Влащука.

Про це стало відомо 26 січня під час засідання комісії.

Повідомили, що на посаду керівника заявки подали двоє людей: Богдан Кулик та Віктор Галан-Влащук. Другий кандидат розповів, що працював у «спортивних» комунальних закладів з 2006 року. З лютого 2016 року виконував обов’язки керівника волинського «Інваспорту». Зокрема, центр отримав стрілецький тир, приміщення для тренажерного залу, куди вже закупили інвентар від міської ради. Окрім того. при його керівництві забезпечували участь спортсменів у змаганннях тощо.

«Зараз ведемо роботу щодо реабілітації спортсменів на базі західного центру», – зазначив Галан-Влащук.

Надалі він планує активно працювати над участю 3 спортсменів у Параолімпійських іграх. Наступним етапом є підготовка до участі спортменів у зимових Паралімпійських іграх. Ключовим питанням Влашук вважає забезпечення гідної матеріально-технічної бази для спортсменів.

Богдан Кулик зазначив, що працював в сфері інваспорту у 2012 році. Зараз працює методистом в школі для інвалідів та тренером дзюдо. Його бачення опирається на формування нової системи. На думку Кулика, Луцьк та прилеглі до міста райони вичерпали свої можливості, тож варто розширювати діяльність на усі райони. Зокрема, до підготовки він долучав дітей з Камінь-Каширського району, з якими займаються тренер зі здорового спорту.

«Маю досвід, свого часу в Австрії працював із подібними структурами, які викидають добрий інвентар. Треба залучати міжнародні зв’язки», – вважає Кулик.

Попередній очільник центру Володимир Гащин зауважив, що саме його кандидатуру рекомендує на посаду керівника, адже бачив Кулика у роботі. Завдяки його роботі не «розсипався» тренажерний зал.

Інвалід по зору Ігор Войнаровсьй, який займається дзюдо, теж висловися на підтримку Кулика, який мотивував його до занять спортом.

«Ця людина бачить роботу, вміє підтримувати, він шукає можливості та їх втілює», – зазначив хлопець.

Кандидатуру Кулика рекомендували затвердити й в Параолімпійському комітеті.

Однак, зрештою комісія підтримала кандидатуру Галана –Влащука.

Залишити відповідь