Луцьк: сбушник-хабарник живе у приватизованій службовій квартирі

Виконувач обов’язків начальника відділу військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України підполковник Анатолій Семенюк, якого затримали на хабарі, кілька років тому отримав безкоштовну чотирьохкімнатну квартиру в новобудові.

Про це йдеться у рішеннях міськвиконкому Луцька датованих 2006-м і 2012-м роками, – інформує «Четверта Влада».

Нагадаємо, як написав на сторінці у Facebook військовий прокурор Анатолій Матіос, 23 січня військова прокуратура Луцького гарнізону за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління внутрішньої безпеки СБ України, задокументували факт вимагання та одержання «хабара» виконувачем обов’язків начальника відділу військової контррозвідки (міста Луцьк) Департаменту контррозвідки СБ України.

Контррозвідник отримав неправомірну вигоду в розмірі 15 тисяч гривень від військовослужбовця Луцького прикордонного загону за не направлення до правоохоронних органів інформації щодо можливої протиправної діяльності останнього, нібито пов’язаної з незаконним переміщенням товарів через держкордон України. Проти співробітника СБУ відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

ЗМІ писали, що затриманий працівник спецслужби нібито систематично вимагав хабарі і під час отримання одного з таких розміром у 7 тисяч 400 гривень його і затримали. До суду із визначення міри запобіжного заходу його помістили в ізолятор тимчасового тримання.

Журналістам стало відомо, що Анатолій Ростиславович Семенюк із управління СБУ у Волинській області у вересні 2006-го року отримав службову квартиру у будинку на вулиці В’ячеслава Чорновола, 2-в. На той час це була новобудова, зведена на початку 2000-х.

Як йдеться у рішенні міськвиконкому, яке є в розпорядженні журналістів, сім’я працівника спецслужби у складі Анатолія Семенюка, його дружини, двох синів та матері винаймала житло у місті і перебувала на житловому обліку з серпня 2004-го року. Тому у вересні 2006-го їм надали службову чотирьохкімнатну квартиру житловою площею 49,9 квадратних метрів

Через п’ять з половиною років, у січні 2012-го, квартиру вивели із числа службового житла управління СБУ у Волинській області і Семенюки отримали можливість її приватизувати. На той час Анатолій Семенюк працював в СБУ вже 16 років.

У прес-службі управління СБУ у Волинській області та в прес-центрі СБУ у Києві не коментують затримання їхнього співробітника у Луцьку та надання йому житла за час роботи. Просять звертатися із запитом і якщо слідчий дозволить, то інформацію прокоментують.

Відзначимо, що у цьому ж будинку в той же період отримав службову чотирикімнатну квартиру і тодішній заступник начальника управління Служби безпеки у Волинській області Віктор Уніга.

Залишити відповідь