Лучани просять обґрунтувати підняття вартості проїзду в маршрутках

На сайті Єдиної системи петицій з’явилося прохання до перевізників і влади довести необхідність підвищення плати за проїзд у міському транспорті.

Відповідну пропозицію у розділі «Транспорт та дороги» опублікував Андрій Михайлов.

Нагадаємо, що з лютого у Луцьку можуть запровадити нову вартість проїзду у громадському транспорті.

«Перевізники за допомогою зацікавленої місцевої влади намагаються підвищити плату за проїзд в міському транспорті, в тому числі – маршрутних таксі. Нинішня вартість проїзду 3 грн, планується підвищення до 4-5 грн.

Все це робиться без громадського обговорення і реальних фінансових підрахунків, які би підтвердили необхідність підвищення. Необхідно провести громадські обговорення цього питання на основі аналітичних даних і фінансово-економічних обґрунтувань, наданих перевізниками і місцевими органами влади», – йдеться у повідомленні.

За словами чоловіка, повинно документально довести, що перевізники працювали в збиток протягом 2016 року через ріст вартості паливо-мастильних матеріалів, амортизаційних витрат, перевезення пільгових груп населення, недостатню кількість пасажирів, витрати на утримання водіїв та обслуговуючого персоналу.

«Також те, що подальша діяльність в 2017 році не може здійснюватись через ці ж показники. Лише після наданих повних даних і громадського обговорення приймати рішення про вартість перевезення. Зменшити її, залишити без змін, або ж підвищувати», – переконаний заявник.

Петиція повинна набрати 300 голосів за 13 днів, щоб її розглянули у міській раді. Підтримати ініціативу можна тут. Наразі за ініціативу проголосували 202 людини.

 

Залишити відповідь