У Луцьку хочуть більше грошей на Стир

Цьогоріч у Луцьку у рамках очищення Стиру розглядають можливість поглиблення русла річки та розчистки водосховища. Відтак, передбачену у міському бюджеті суму коштів, які спрямують на ці роботи, просять збільшити до мільйона гривень.

Про це йшлося 23 січня під час засідання постійної комісії з питань з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Відтак, начальник управління екології міськради Анатолій Гламазда розповів, що минулого року на очищення русла річки Стир виділили 350 тисяч гривень. Проте в «екологічній» програмі не було передбачено таких дій тому питання виносять на розгляд комісії.

Водночас головний еколог акцентував увагу й на іншому моменті: тоді йшлося лише про очищення річки до моста у Рованцях. Зараз же йдеться про дослідження й інших територій, поглиблення русла та очищення водосховища. Тому для створення проектно-кошторисної документації та проведення робіт необхідні додаткові кошти. Відтак, обсяг передбачених коштів він пропонує збільшити до мільйона гривень.

Залишити відповідь