На побутову хімію та канцелярію луцьким школам дадуть понад 2 мільйони

На купівлю побутової хімії, господарських та канцелярських товарів у 2017 році у бюджеті Луцька  планують передбачити 2, 5 мільйона гривень.

Про це інформує ВолиньPost.

Таку цифру оприлюднили під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови у вівторок, 10 січня.
Під час засідання комісії представник піклувальної ради школи №24 Володимир Жуков поцікавився, на що очікувати батькам цьогоріч. Чоловіка цікавило, чи доведеться батькам купувати папір чи змішувачі до крана, чи навпаки – кошти на ці потреби передбачені у міському бюджеті.

Начальник фінансового департаменту міськради Лілія Єлова зазначила, що загалом на відповідні потреби передбачено 2,5 мільйона гривень. Їх спрямують на господарські товари, канцтовари та побутову хімію.

«Якщо говорити про ремонт класів, то кошти на це не передбачені», – зазначила Єлова.

Водночас, поки невідомі конкретні суму на кожен із пунктів. Найімовірніше, що на кожну школу щомісячно виділятимуть певну суму, а директор розподілятиме її в залежності від загальних потреб.

Залишити відповідь