Волинь: підприємство сплатить 60 тисяч за невиконання договорів

На Волині підприємство сплатить Миляновичівській сільській раді 60 тисяч гривень за невиконання договорів.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до суду в інтересах держави в особі Миляновичівської сільської ради Турійського району аби стягнути із ТзОВ «Промвуд» до місцевого бюджету майже 60 тисяч гривень за невиконання договорів про надання послуг.

Прокурори з’ясували, що між сільською радою та господарським товариством у квітні та червні цього року були укладені два договори, згідно яких підприємство зобов’язалося видалити небезпечні та аварійні дерева за межами сільради.

Зрізавши дерева, виконавець отримував собі у власність деревину, вартість якої в сумі понад 200 тисяч  повинен був сплатити сільській раді. Ще влітку 2016 року підприємство вивезло та оприбуткувало зрізану деревину, проте грошей сільраді в повному обсязі не перерахувало, заборгувавши майже 60 тисяч гривень.

Зважаючи на те, що сільська рада не мала змоги звернутися до суду з позовом до товариства через відсутність потрібного обсягу фінансування для сплати судового збору, в ситуацію втрутилася прокуратура.

Господарський суд Волинської області задовольнив позовні вимоги керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури в повному обсязі, зобов’язавши ТзОВ “Промвуд” сплатити заборговані кошти до бюджету територіальної громади.

Зауважимо, що 15 тисяч гривень відповідач сплатив добровільно ще у ході судового розгляду.

Залишити відповідь