Сказали, коли запрацює дорожня поліція України

Влітку 2017 року очікується повноцінне функціонування дорожньої патрульної поліції.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

«Повноцінного функціонування служби очікуємо влітку 2017 року. Остаточний другий етап формування дорожньої поліції має завершитись в грудні 2017 року», – сказав заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв.

Він зазначив, що до функціональних обов’язків співробітників дорожньої поліції буде віднесено забезпечення порядку дорожнього руху.

«Також, вони реагуватимуть на всі прояви кримінального характеру, які виявлятимуть на ділянці патрулювання», — сказав Бушуєв.

Крім того, за його словами, на сьогодні в парламенті зареєстровано ряд законодавчих змін, які мають дозволити поліції реалізувати проекти автоматичної фіксації правопорушень.

«Після прийняття цих законодавчих змін я вас переконую, що питання безпеки дорожнього руху буде реалізовано в більш якісній формі», – наголосив він.

Кандидатів обиратимуть в два етапи. Для функціонування підрозділу планується задіяти 2600 співробітників, які забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху на трасах міжнародного та національного значення.