Відміна маршрутки – це тиск Луцька, – сільський голова Підгайців

Мешканці села Підгайці Луцького району обурені тим, що маршрутка №30 з початку зими їздитиме лише до Дубнівського кільця, а не у село.

Про це інформує ВолиньPost.

Нещодавно рішенням Луцької міської ради скасували кілька приміських маршрутів, які припинять курсувати за межі Луцька вже з 1 грудня 2016 року. Зокрема, це – маршрутки №22, 25 та 32.

За словами голови Підгайцівської сільської ради Юрія Семенюка, це пов’язано з тим, що громади не хочуть об’єднуватися з Луцьком.

«Люди, які їдуть в Луцьк, це, в першу чергу, працівники підприємств міста Луцька, які там працюють і заробляють кошти для бюджету Луцька», – каже посадовець.

На його думку, нові перевізники прийдуть працювати на Підгайці.

«На сьогодні в нас діє закон про добровільне об’єднання. Як тоді зрозуміти оцей тиск, який робиться з Луцька? Причина одна – що проблема міста Луцька, що у них немає земель для розширення і ми до цього відносимося з розумінням. Є паї, вибачте, ну ці паї заробляли наші діди-прадіди тяжко, і в холод, і в дощ» – розповідає сільський голова.

Юрій Семенюк переконує, що сільська рада не хоче приєднуватися до Луцька.

Селяни обурені таким рішенням. Так, мешканка Підгайців, вважає, що місцеві мешканці повинні страйкувати.

«Всі обурені цим. Спочатку забрали 1-чку, потім – 150-ку,  а зараз тепер 30-ку. То що нам з дітьми ногами тепер ходити до центру?!» – скаржиться мешканка села.

Мешканець Підгайців не розуміє, як мають 5 тисяч населення села мають добиратися до кільця з Дубнівською.