Володимир Гунчик – один з семи губернаторів-«старожилів»

Володимир Гунчик – один з семи голів обласних державних адміністрацій в Україні, який працює на цій посаді з 2014 року.

Як пише Слово і Діло, за 2 роки президентства Петро Порошенко змінив голів більшості областей України, а у випадку з деякими регіонами – навіть по кілька разів. Найчастіше змінювалися голови ОДА в Запорізькій і Луганській областях – чотири рази з моменту інавгурації Порошенка.

Єдиним регіоном, що не змінив керівника, призначеного ще до обрання Петра Порошенка Главою держави, стала Черкащина. Губернатор цієї області Юрій Ткаченко наразі є найвідповідальнішим серед усіх голів обласних адміністрацій України – він виконав 70% власних обіцянок.

Сферами, яким Ткаченко приділяє найбільшу увагу, є національна безпека, соціальний захист та інфраструктура. Тут він виконав по три чверті власних зобов’язань. Наприклад, здійснив ремонт низки автодоріг: в напрямку Холодного Яру, Канева, а також об’їзної дороги навколо Шполи. Також Ткаченку вдалося реалізувати плани щодо понаднормового зведення силами області фортифікаційних споруд у зоні проведення АТО, створення реабілітаційного центру для учасників бойових дій і запровадження комплексної програми їхньої соціальної адаптації. 7 обіцянок із 73 зареєстрованих Ткаченко провалив. Так, наприклад, він не зміг у 2015 році забезпечити 75-відсоткове виконання мобілізаційного плану в області, не допоміг родині загиблого бійця «Айдару» з позивним «Чех» із санаторно-курортним лікуванням та не встиг вчасно завершити ремонт лисичанської школи №24.

Слово і Діло підбило підсумки перших двох років роботи голів обласних адміністрацій, яких Петро Порошенко призначив у перший рік свого президентства.