Волинь: атошник просить житло і роботу

Волинські атошники продовжують просити у влади сприяння у вирішенні квартирного питання.

Про це йшлося 3 жовтня під час прийому громадян із особистих питань у губернатора Володимира Гунчика, – повідомив Волинський інформаційний портал.

Атошник із Луцька прийшов до Гунчика з проханням знайти хоч якесь житло. Адже наразі чоловік знімає квартиру після розлучення з дружиною.

Як виявилося, він перебуває у загальній квартирній черзі та у черзі за житлом для атошників. У першій він – 1467-ий, у другій – 585-ий.

Натомість глава ОДА повідомив, що в області майже десять тисяч учасників АТО, з них 2500 потребують поліпшення житлових умов.

«Якщо ми не можемо найближчим часом знайти житло в Луцьку, то давайте шукати біля Луцька, в районах», – висловився Гунчик і порадив атошнику погодитися на тимчасове житло на тривалий період. Адже чекати на квартиру, згідно з обома чергами, доведеться занадто довго.

«Але запевняю, що ніхто в Луцьку поза чергою квартиру не отримає», – переконував губернатор.

До того ж, чоловік повідомив Гунчикові, що знову отримав повістку в армію.

«Атошника, який служив, ніхто другий раз не забирає. Вас на збори викликають. Ще жодного атошника не призвали силою після того, як він відслужив», – відповів на це голова ОДА й задля підтвердження своїх слів зателефонував військовому комісарові Луцького об’єднаного міського військового комісаріату Василя Худика. Він підтвердив, що чоловіка викликали на збори, але він не з’явився.

До слова, виявилося також, що атошник не може працевлаштуватися.

Зрештою ж, Гунчик дав доручення головам Луцької та Рожищенської РДА вивчити питання тимсового, але довготривалого поселення чоловіка. А директору обласного Центру зайнятості Раїсі Кучмук губернатор дав доручення знайти роботу колишньому бійцеві, щойно визначать місце його проживання.

Окрім того, на прийом прийшов чоловік, який служив в АТО й зараз просить посприяти у виділенні йому земельної ділянки у Луцькому районі. Утім, виявилося, що чоловік звертався лише до сільських рад біля Луцька й не звертався з відповідними заявами до Луцької РДА.

«Півроку ходжу. Кругом написав, всі відповідають що немає», – запевнив чоловік. Він також розповів, що має нововолинську прописку, але хоче отримати земельну ділянку під Луцьком, бо тут проживає син.

Натомість Володимир Гунчик порекомендував колишньому АТОвцеві офіційно звернутися в Луцьку РДА щодо можливості виділення земельної ділянки.