Ще один луцький суддя виграв суд у патрульних

Корупція, суд, Волинь

Суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук виграв суд у патрульної поліції Луцька.

Про це йдеться у постанові суду, опублікованій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, Андрій Сівчук оскаржував поставну, складену в серпні. Патрульний поліцейський склав постанову на суддю за частиною 1 статті 122 – автомобіль судді був припаркований ближче ніж 10 метрів до пішохідного переходу.

У суді Сівчук пояснив, що намагався припаркувати авто на вулиці Сенаторки Левчанівської через дорогу від аптеки “Подорожник”. За словами судді, до нього підійшов патрульний та запропонував перепаркуватися, мовляв тут заборонена зупинка.

Андрій Сівчук каже, що рушив далі та на вулиці Данила Галицького зупинився на вимогу поліції, працівники якої повідомили йому, що він не зупинився на вимогу патрульних.

Вислухавши сторони, локачинський суддя Корнелюк В.С. закрив провадження, бо працівники поліції, на думку служителя Феміди, неправильно зупиняв авто Сівчука, та не надав достатньої кількості доказів.

Нагадаємо, раніше суди проти патрульних вигравали декілька суддів. Зокрема, голова Волинського окружного адміністративного суду Олександр Лозовський та суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Подзіров.