Під Луцьком атошник зводить реабілітаційний центр

Біля Луцька, у селі Вишнів, колишній військовослужбовець батальйону територіальної оборони «Волинь» Володимир Маруняк будує реабілітаційний центр для діток з ДЦП. Лікуватимуть у центрі за допомогою іпотерапії.

Володимир Маруняк займається з дітьми, які мають ДЦП, вже більше десяти років. Коли повернувся з війни, разом з батьками створив спілку «Сильні діти», – йдеться в сюжеті Громадське.Волинь.

Чоловік сподівається за місяць завершити будівництво. Планує побудувати кімнату для відпочинку дітей, їдальню, місце для відпочинку батьків, душ та кухню для коней, а також – майданчик, де діти кататимуться верхи.

Каже, що будувати центр допомагають усі: від батьків та волонтерів – до просто небайдужих людей.

«Ці дітки нічим не відрізняються від інших діток, вони у нас не оформлені, як пацієнти. Це наші маленькі спортсмени. Діти отримують багато емоцій, коли бачать таку велику тварину, як кінь. Від цієї тварини йде велике тепло, вони випромунюють позитивну енергію, а весь негатив забирають на себе», – розповідає Володимир.

«Хочемо просити про допомогу всіх небайдужих людей, щоб хоч чимось нам допомогли, щоб ми пошвидше збудували наш реабілітаційний центр та почали займатися з дітками», – зазначив чоловік.