Бізнесмен каже, що волинський депутат Кучер оббрехав його

Депутат Волиньради Володимир Кучер безпідставно «роздув сенсацію», стверджуючи, що викрив чергового зливача нечистот в каналізацію міста. Насправді підприємець зливав нечистоти законно, дотримуючись укладеного з міською радою договору.

У цьому запевнив видання «Волинь24» підприємець Михайло Наумчик, якому належить автомобіль, зафіксований на фото Володимира Кучера.

Нагадаємо, Володимир Кучер у суботу, 1 жовтня опублікував у Фейсбуці фото автоцистерни, яка зливає нечистоти у міську каналізацію. “Нечистоти зливають і далі. При моїй появі водій поїхав геть” – написав Кучер.

«Все було зовсім не так, як написав депутат» – пояснив підприємець. Він розповів, що працює в асенізаційній сфері міста близько 30 років, і з них близько семи – у статусі приватного підприємця. Обслуговує вигрібні ями на території міста, викачуючи звідти нечистоти і зливаючи їх у міську каналізацію.

«Усе робимо згідно з договором. Нам міська рада надала право зливати у визначених місцях (на Мамсурова і на Карбишева) з 8 ранку до 6 вечора, щодня окрім неділі. Тобто сьогодні ми це робили абсолютно правомірно» – розповів Михайло Наумчик.

Чоловік розповів, як Кучер «ловив» його автомобіль:

«Працівник на автомобілі зливав. Приїжджає цей Володимир Кучер на машині. Зупинився, почав фотографувати. Питає: чи є дозвіл на зливання? Є – каже водій. Вам його пред’явити? «Не треба, я сам розберуся» – відповідає Кучер. І починає комусь дзвонити. А водій зливати закінчив, шланг закинув – і поїхав собі. Чого він мав від нього «втікати»?»

Підприємець додає:

«Для чого він виклав у соцмережах фотографії автомобіля та водія без доказів правопорушення? Ще й з наклепом про те, що водій втік побачивши його… Володимир Кучер мав би впевнитись, що ми дійсно порушуємо умови договору, не робити завчасні висновки і не розповсюджувати неперевірену інформацію».