На Рівненщині пропонують вигідно придбати комерційну нерухомість

У Рівненській області нерухомість уздовж міжнародної траси Київ-Чоп стала однією з найпривабливіших для інвесторів,  вважають агенти, які працюють на ринку нерухомості. Нині її можна вигідно купити.

Зокрема, вдалим вибором буде придбання земельних ділянок для будівництва будівель та об’єктів автодорожнього сервісу. Наприклад, актуальною є пропозиція двох ділянок із таким цільовим призначенням на 432 кілометрів міжнародної траси поблизу райцентру Радивилів. Вони розміщенні одна навпроти одної поряд із лісом. Мають окремі підїздні шляхи з автотраси. Знаходяться на півдорозі між Львовом і Рівним – 100 км. Площа ділянок: 2,4 га та 0,6 га.

І ще одна вигідна пропозиція на ринку нерухомості Рівненщини. В обласному центрі на вул. Біла,16 продають виробниче приміщення загальною площею 117,8 кв.м. Це – окрема будівля. Вона знаходиться на території підприємства ВАТ “Рівненський завод високовольтної апаратури”. Виробниче приміщення обладнано автономним опаленням, водопостачанням і водовідведенням. Будівлю продають разом із землею – майже 0,06 га.

Консультації з приводу купівлі цих об’єктів нерухомості можна одержати за номером телефону: +38 098 6969 840