Ми такий двір не хочемо! – звернення до мера Володимира

Мешканці одного з дворів Володимира-Волинського звернулася до міського голови Петра Саганюка щодо облаштування об’єкту.

Про це в Facebook пише депутат міськради Віра Сєргєєва.

Публікуємо допис без змін і правок:

 

Телефони начальника ЖКГ В.Фіщука та першого заступника Я.Матвійчука мовчать, газета вийде у четвер, а до понеділка багато чого може трапитися, тож FB – єдиний спосіб достукатися. То ж прошу відмічених осіб уважити і донести інформацію, а я почекаю, можливо, хтось таки відзвониться.

Здавалося б субота, всі можуть відпочивати. Та вранці у нас, на прибудинковій території за адресою Ковельська, 112, 122 (це насправді дві сусідні п’ятиповерхівки) зрізали дитячу гірку, яку колись ще встановлював кандидат у депутати М.Юнак. Не така вона вже й була страшна, щоб її зрізати. Про це я письмово повідомляла міську владу, що жителі будинків готові підремонтувати і пофарбувати всі наявні споруди після встановлення нового дитячого майданчика, який ми просимо від влади офіційно з паперами від червня цього року. Це ж логічно, щоб діткам на літо встановили дитячий майданчик при наявності коштів і можливостях?!

Хочу повідомити, що зборами мешканців вказаних будинків було обрано ініціативну групу (протокол №1 від 08 липня 2016 р.) і на тих же зборах було погоджено, що логічно облаштувати дитячий майданчик біля одного будинку, а поле з спортивними спорудами біля іншого.
Наперед забігаючи повідомлю, що у моїх неодноразових зверненнях було повідомлено і про створення ініціативної групи, і про наміри мешканців розділити дві площадки на ігрову і спортивну, та й владним структурам добре відомо про такі можливості на нашій прибудинковій території. Та й ми, як мешканці будинків хотіли б мати по сучасному облаштовану територію, де не закопується що кому і коли вздумається, а з логічним розташуванням парковки, зеленої зони, ігрового майданчика, спортивного поля.

Та мрії і бажання людей не цікавлять окремих керівників! Їх не цікавлять і звернення, і пояснення депутата та голови ініціативної групи, де чітко все описано і пояснено. Пояснено було буквально, що встановіть майданчик нам біля третього, четвертого під’їздів будинку №112, а спортплощадку ми будемо облаштовувати біля будинку №122. І папери є і розмови були у кабінеті начальника ЖЕКу А.Пасося.

Добре, що вдалося довести, що у нас є нормальні дві пісочниці і нам не потрібна третя, як це пропонувалося (в письмовому вигляді) відписками керівників.

Напевно таки останньою краплею був мій виступ на сесії з демонстрацією фото окремих районів, які кишать майданчиками і куди ще мають встановлювати дороговартісні майданчики та голими дворами, де качельками і не пахне. Бо лід таки тронувся. Але в яку сторону?

Отже, не зважаючи на всі звернення, учора 30.09.2016 у нас були закопані і зацементовані окремі споруди «де кому вздумається», або «на що фантазії вистачило», або «якщо розуму нема, то не купиш».

Бо як ще назвати встановлення гойдалки там, де може бути облаштоване міні-поле? А ще вже готувався сюрприз для дітей – баскетбольний щит та опори для вже придбаної волейбольної сітки. Де це тепер встановлювати, коли у двох кутках вільної площадки вже зацементовано качельки? Може привести тих пару начальників, вручити їм м’яч і заставити гратися так, щоб голову не розбили?

Та невже не зрозуміло, що будь якій мамі зручніше дитинку привести на один майданчик і тримати її в полі зору ніж бігати між двох будинків по розсіяних спорудах? Так, для цього потрібно включати мізки. Звісно, якщо вони є…

Таких прибудинкових територій, де натикані як попало ігрові споруди, лавки, хаотично стоять МАФи і без логіки насаджені кущі-дерева у нас у Володимирі вистачає.

МИ ТАКИЙ ДВІР НЕ ХОЧЕМО!!!! Ми хотіли зробити двір наших будинків і ошатним, і зручним. Тільки ж дайте таку можливість!!!!!!!!!!!!! Або хоча б трішки прислухайтеся до людей!