«Аварійну» ділянку під Луцьком просили впорядкувати ще рік тому

Депутат Жидичинської сільради Тарас Висоцький каже, що рік тому просив впорядкувати аварійно небезпечну ділянки дороги в селі.

Про це він пише у Facebook.

Нагадаємо, 30 вересня ввечері двоє підлітків на мотоциклі, порушивши ПДР, невдало виконавши обгін маршрутки, врізались в бетонну опору телефонного стовпа.

Внаслідок аварії загинув 17-ти літній житель Жидичина Вадим Кондратюк, іншого постраждалого 18-ти літнього Олександра Марченка забрала швидка. Станом на 13:00 1 жовтн Олександр знаходиться в реанімації з переломом тазових кісток, стан стабільний. Голова та хребет на щастя не зазнали серйозних ушкоджень.

Також депутат зауважив:

“Мені дуже прикро, бо я піднімав питання стосовно забезпечення безпеки дорожнього руху після подібної аварії в квітні цього року, коли мотоцикліст не справився з керуванням і врізався в цей же стовп. До речі, в серпні минулого року ДТП в центрі села також забрало людське життя. В депутатському зверненні від 17 травня 2016 р. я звертався до місцевої влади з вимогами негайно встановити необхідні дорожні знаки, нанести дорожню розмітку в центрі села, а також розглянути можливість встановлення «лежачих поліцейських» біля школи.

Дорожні знаки було поставлено у вересні, нанести розмітку та встановити “лежачі поліцейські” на превеликий жаль, сільська рада та відповідні органи, не встигли.

Також я піднімав питання по аварійних стовпах, звертавшись безпосередньо до начальника укртелекому в м. Ківерці Олександра Корнелюка ще 21 червня на гарячу лінію, двічі на сесіях сільської ради з усними зверненнями, 14 липня та буквально 29 вересня. У відповідь чув, що в ківерцівському укртелекомі «важка фінансова ситуація, нема кому працювати і виконати роботи з ремонту / демонтажу аварійних стовпів» (їх більше 20-ти на території сільської ради, а хлопці врізались в найміцніший з бетонною опорою, який знаходиться всього за 20 метрів від сільської ради)”.

“Буквально на днях збирався писати депутатське звернення в Державну службу України з питань праці, по даних аварійних стовпах та зловживаннями-бездіяльністю з боку укртелекому, але, на жаль, не встиг…

Дуже прикро, бо дану трагедію можна було б попередити, а можливо й уникнути… До болі сумно, бо за те, щоб жити в безпечному селі ми платимо надвисоку ціну – ціну життя та здоров’я зовсім юних односельчан.