Ковельські депутати вимагають відставки Матіоса

На пленарному засіданні 8 сесії Ковельської районної ради народні обранці розглянули депутатське звернення Олександра Титомира (фракція ВО «Батьківщина») щодо підтримки рішення Луцької міськради, яка вимагає від Генерального прокурора Юрія Луценка звільнити заступника Генерального прокурора України – Головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Під час формування в залі порядку денного нинішньої сесії депутат Олександр Титомир запропонував винести дане питання на розгляд, – пише ПроКовель.

Його ініціативу підтримали одноголосно. Народний обранець від «Батьківщини» озвучив своє звернення, в якому звинуватив військового прокурора в «дискредитації і переслідуванні» бійців 51 окремої механізованої бригади, а також у необ’єктивному «розслідуванні невдач серпневих подій українських Збройних Сил у зоні АТО».

Голова фракції ВО «Батьківщина» депутат Володимир Андросюк додав, «що на сьогоднішній день йде тероризм проти наших бійців, які повернулися з полону, проти бійців 51 бригади. Ще не закінчилися суди і їх визивають з Ковеля в Чернівці, Чернігів, Запоріжжя. Сьогодні це потрібно зупинити».

Депутати Ковельської районної ради ухвалили звернення до Генерального прокурора України з проханням його озвучити в стінах Верховної Ради. А доручили це зробити депутатам парламенту, які обрані від Волині.

Нагадаємо, відставки Матіос вимагають і в Луцькій міськраді. Депутати ухвалили це рішення 28 вересня.

01_10_ax1 01_10_ax2