ЖК «Супернова»: почали зводити фундамент 3-го будинку

На будівельному майданчику житлового кварталу «Супернова» готуються до залиття фундаментної «подушки» третього будинку. З арматури формують металевий каркас, який найближчими днями заповнять бетоном.

Цифри вражають: 46 тонн арматури і 750 кубічних метрів бетону піде на фундамент будинку, – йдеться у повідомленні на сторінці проекту в Facebook.

Загалом на будівельному майданчику «Супернови» будується одночасно три 10-поверхівки. На одній роблять фундаментну плиту, на іншіймонтують фундаментні блоки, на третій уже зводять цегляні стіни першого поверху.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО «СУПЕРНОВУ»

Усі матеріали перед використанням на будівництві проходять перевірку у лабораторії з сертифікованим сучасним обладнанням.

«На одному будинку загальнобудівельні роботи закінчимо до 1 травня. На другому – до 1 липня. На третьому – до 1 вересня, – каже директор будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський. – Робота на «Супернові» не припиняється ні на мить. Тому зміни можна спостерігати мало не щодня. Власники квартир цим дуже втішені, адже бачать, що їх домівки будують добротно і здадуть у строк».