Українці економлять на напоях і їдять менше м’яса

Експерти проаналізували продажі продуктів харчування вроздріб за перше півріччя 2015 року і аналогічний період 2016 року. У підсумку вони дійшли висновку, що українці стали менше їсти.

Про це повідомив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, – передає УНН.

“Найбільше скоротилися в натуральному вимірі продажу соки — на 22% і олія — на 19%. Споживання м’яса ми скоротили на 14%, риби на 8%, цукру на 18%.

Навіть каву і чай ми стали пити рідше — їх продажі впали на 9% і 16% відповідно.

Основа українського раціону — це крупи, макарони, картопля і хліб. Але споживання навіть основних продуктів сильно просіли: круп ми стали купувати на 7% менше в натуральному вимірі, макаронів — 5%, картоплі — на 1% і хліба на 2%. Але наш схудлий гаманець не позначився на реалізації вершкового масла”, — написав він.

За даними Дорошенка, переваги українців в алкоголі також змінилися.

“Горілки (легальної) українці випили менше на 16%, вина стільки ж, скільки і роком раніше. А ось продаж пива в 2016 році збільшилися — на 7%. Продажі мінеральної води в порівнянні з 2015 роком не змінилися”, — додав він.

Єдине, чого українці стали в цьому році купувати більше, аніж в минулому, так це яйця. “Приріст” склав 5%.

“І хоча вперше за останні роки роздрібний товарообіг в першому кварталі 2016 року збільшився на скромні 3% в грошовому вимірі, в натуральному вимірі цифри сумні. Зростання цін восени і взимку цього року призведе до подальшого скорочення споживання, хоча платити за той ж продуктовий кошик ми будемо більше”, — додав Дорошенко.