Переселенка-садистка втекла з Луцька до терористів

Переселенку Любов Таропіну, яка у Луцьку знущалася з кошеня і розмахувала прапорцем «ЛНР» у Києві, змусили повернутися у Луганськ.

Про це пише Gazeta.ua з посиланням на активістів Цивільного корпусу “Азов”.

“Переселенка Таропіна понад рік жила у Луцьку. Скандал навколо неї закрутився два тижні тому. 18-річна Любов Торопіна знімала на відео катування тварин та оприлюднила це у соцмережі. На відео вона засовує кота у морозильник, кладе у барабан пральної машини і запускає програми, викидає з вікна 4-го поверху. За кілька днів після зйомок кошеня померло, хоч волонтери намагалися його врятувати”, – каже Артур на позивний “Вірний” із Цивільного корпусу “Азов”.

За словами Артура, завдяки цьому відео вдалося дізнатися, що Таропіна активно пропагує “руській мір”.

“Я знайшов її сторінку у “Вконтакті”. Якби не вся ця історія з насильством над тваринами, ніхто б не знав, що серед нас живе сепаратистка. В Instagram вона вихваляється фотографіями із бойовиком ЛНР, демонструє прапор псевдореспубліки та георгіївські стрічки. Знімок із сепаратистом Таропіна підписала “Друг ополченець. Новоросія. Уже освоїлась”, – говорить Артур.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ЛУЦЬКИХ ЖИВОДЕРІВ

Дівчину викликали на допит до СБУ, висунули підозру в сепаратизмі й відпустили.

“Кажуть, нічого страшного у її діях не побачили. Може, вони не ті фото дивилися. Є у неї відео, де співає пісню про ЛНР/ДНР”, – говорить Артур.

Любов навчалася у Волинському коледжі від університету харчових технологій.

Відраховувати з навчального закладу її не збиралися. Просили пройти психіатричну експертизу. Приписували жорстоке поводження з тваринами. Могли дати штраф або відправити на виправні роботи”, – каже Артур.

Таропіна перереєструвалася у “Вконтакте” під вигаданим іменем Соломія Яворницька. Писала, що щодня отримує погрози. За дівчиною приїхала її мати з Луганська. Вона забрала документи з коледжу і повезла доньку додому на окуповану територію.

“Люди відреагували на її поведінку у соцмережах і фактично змусили виїхати. На вулицях Луцька її тепер впізнає кожен. Вона обнагліла настільки, що на Хрещатику у Києві розмахувала прапорцем ЛНР. Так має бути з усіма, хто намагається пропагувати сепаратизм і прославляти терористів. Не можна з ними панькатися. Треба або садити і судити, або відправляти в АТО”, – каже лучанин Віктор Скрипін.