Ковель: стихійне звалище у лісі створили місцеві жителі

Стихійне сміттєзвалище у лісі за 5 кілометрів від Ковеля створили місцеві жителі.

Про це у соціальній мережі Facebook написав керівник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

«Ці лісові масиви підпорядковані ковельському СЛАТ «Тур». Тому залучили місцеву владу, екологів та користувачів угідь. Що маємо? Створюють самі ж місцеві жителі. За 500 м від того місця – криниця, з якої люди набирають воду і дякують природі… гори сміття», – пише він

Екологи видали припис про порушення за статтею 73 КУпАП України.

У цьогорічній акції «За чисте довкілля» та до Дня благоустрою волинські лісівники разом із свідомими громадянами змогли очистити від сміття майже 300 га лісу та узбіч, впорядкували понад 80 кілометрів берегів річок та озер, розчистили 111 джерел, ліквідували 186 несанкціонованих сміттєзвалищ. До цієі роботи долучилось 1700 людей.

«Та питання чи на довго усе це, так і залишається риторичним. Ніхто не зможе справитись із завалами сміття та наслідками відвертого свинства у наших лісах до того часу, поки волиняни не почнуть думати про завтра лісу, себе та своїх дітей», – стверджує чиновник.