У райраді на Волині – новий заступник голови

28-го вересня на сесії Іваничівської районної ради депутати шляхом таємного голосування обрали заступника очільника району. Ним став єдиний кандидат на цю посаду Юрій Мазурок.

Голова райради Андрій Бадзюнь на початку сесійного засідання закликав підтримати кандидатуру “бютівця” Мазурка, – пише БУГ.

Пан Юрій, згадуючи власні життєві досягнення, розповів, що працював 20 років на шахті, потім зайнявся бізнесом, в якому допомогли хороші друзі та родина. Посаду вантажника, якою його наділила дружина у власному бізнесі, каже Мазурок, вже не займає, тому має багато часу, щоб працювати на благо району.

Новопризначений заступник відзначив, що завжди піклуватиметься про депутатів БЮТу у райраді та подякував за довіру голові Бадзюню.

“Низько схиляю голову та прошу підтримки. Чому йду на заступника? Працював з людьми, мені дуже подобається ця каденція, на відміну від каденції минулої. Сюди прийшли всі молоді політики. Минули політичні баталії і тепер кожен депутат думає, як допомогти району і округу. Вважаю, що це краща позиція, яку підтримаю. Я прихильник ліберальної демократії, але й переконаний націоналіст, патріот своєї держави”, – з такими словами виступив Мазурок.

Проте не всіх переконав спіч “бютівця”: представники партії БПП взагалі відмовилися від голосування, бо були не згідні з даною кандидатурою. На їхню думку, заступником має бути молода перспективна людина.

Результат голосування – 20 голос “за” – здивував і самого Мазурка, в чому він перед всіма зізнався.

“Вдячний депутатам, відверто кажучи, не чекав такого результату. Це означає, що я повинен працювати”, – підсумував він.

Згідно з чинним законодавством заступнику як посадовій особі присвоїли 8-й ранг, що відповідає 4-й категорії посади в органах місцевого самоврядування, та привітали квітами. А голова Андрій Бадзюнь, обійнявши, сказав, що працювати легко не буде. Хоча хто-хто, а обранці народу знають, що “патріотам своєї держави” та тим паче “націоналістам” для блага району море по коліна та гори по плечу.