Луцький депутат спростовує звинувачення Осіпова в упередженості

Депутат Луцької міськради Євген Ткачук заперечує звинувачення екс-депутата, а нині адвоката Андрія Осіпова та називає випадки брехні у коментарі Осіпова ВАРу щодо справи земльної ділянки на Даньшина 39-а

Нагадаємо, отець Олександр (Вронський) добився виділення території площею 8,5 сотої за цією адресою для спорудження недільної школи. Проте цьому передували судові процеси, які тягнулися роками. Громадянка Богдана Жолнач судилася із міською радою, щоб їй виділили ділянку площею 12 сотих. Її представниками довгий час були екс-секретар ради Святослав Зелінський та екс-депутат Андрій Осіпов. Натомість отцю Олександру добитися виділення землі допомагав Євген Ткачук.

Під час сесії міськради 28 вересня більшість депутатів підтримали рішення “Про надання релігійній громаді Преподобного Іова Почаївського Української православної церкви Київського патріархату в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслу-говування церковнопритчевого будинку на вул. Даньшина, 39а”.

Під час обговорення рішення отець Олександр (Вронський) заявив, що Андрій Осіпов йому погрожував, а Святослав Зелінський “вимагав 20 тисяч доларів, бо багато витратив на хабарі”.

Натомість Андрій Осіпов у коментарі ВАР спростував ці звинувачення і натомість звинуватив Євгена Ткачука в упередженості. Також він заявив, що вже 2 роки не займається цією справою.

Євген Ткачук звернувся до нашого видання, щоб оприлюднити свою версію подій та документи у справі.

“В мене немає до такої людини упередженого ставлення. Він свого часу при режимі Януковича написав брехливі донесення на мого сина. Всі суди довели, що ми праві. Ну це хай буде на його совісті. Я намагався не переходити особистості. Але якщо він переходить на особистості, я теж можу сказати, що людина, яка народилася в Росії і практично до 20 років прожила там, тут стала великим патріотом України? В мене є сумніви… Коли екс-депутат Василь Гриб подав запит щодо того, де Осіпов був два роки після того, як виїхав з Росії, він подав на нього в суд. Якщо така відкрита і щира людина, чому не сказати, де ти був?” – заявляє депутат.

Також він не сумнівається у словах отця Олександра: “Отець Олесандр Вронський – активний учасник Майдану, зараз військовий капелан, постійно їздить на Схід. Тому не довіряти його словам немає підстав. Я сумніваюся, що він буде виходити на трибуну і обманювати людей”.

“Екс-секретар міськради Святослав Зелінський, свого часу за копійки нахабно скуповував комунальне майно. Аукціони влаштовували між своїми родичами. В мене є підтверджуючі документи, я їх вже показував на комісії міської ради із законності, я їх можу надати. Тому дивно, що пан Осіпов розповідає про корупціонерів, а сам покриває це. Я вже не кажу, що і в цій ситуації пані Жолнач – родичка Зелінського”.

“Осіпов пише, що пані Жолнач придбала цю будівлю за 50 000 гривень і захотіла отримати 12 сотих землі. Треба ще перевірити придбання цієї будівлі. Дійсно, під цю будівлю була сформована ділянка, але 14 сотих землі. Вони підробили документи, я це можу довести, щодо того, що були проведені невід’ємні поліпшення. Ввели в оману міську раду. Але це вже інша історія”.

“А коли вони подавали документи, щоб надати ділянку 12 сотих, міська рада відмовила. Дійсно, вони виграли суд, скасували наше рішення. Але у міської ради є право надавати чи не надавати ділянку. Якщо у Жолнач є майно, ми не відмовляємося надавати землю під майном в межах чинного законодавства. А на вільній ділянці є бажання мешканців району ДПЗ – 418 підписів, надати ділянку під недільну школу. Тому вони просто брешуть. Хай мені покаже пані Жолнач чи представник, що вони мають земельну ділянку”.

k1600_20160928181518

“На мою думку, Богдана Жолнач – це підставна людина. Вона навіть ніде не з’являється у справі. Цікаво, що навіть купівлю-продаж не вона оформляла, а родич Зелінського. Чому не проста людина взяла, а родичка Зелінського? Зараз ця земельна ділянка не спірна. Через сесію тому був знятий проект рішення, бо вони подали в суд, щоб розібратися. Суд розібрався і порушень міської ради не виявив. Тобто ми сьогодні погодили законну процедуру. Осіпов каже, що спірна ділянка знаходиться за кілометр. Але тільки що переміряли все. Там насправді близько 200 метрів”.

“Він запевняє, що протягом 2 років не займається цією справою. Але це знову брехня. Але є ухвала суді і мирова угода від 7 серпня 2015 року, де стоїть підпис Осіпова”.

k1600_20160928172154

Отець Олександр казав: що йому Зелінський заявив про велику суму, які вони потратили на хабарі депутатам і суддям. Я б хотів би прізвища депутатів і прізвища суддів. Ми під час минуло каденції говорили: “Хочете земельну ділянку – будь ласка, але тільки під своїм майном, вся ділянка вам не належить”. Це ділянка громади міста. І якщо є звернення від громади.

В нас є проблема в районі ДПЗ із тим, щоб зайняти дітей, щоб вони не ходили по підворотнях. Хай краще займаються в гуртках, із Божим словом. Що в цьому поганого? Ми не забираємо в Жолнач, ми беремо вільну ділянку – 8,5 сотої”.