Луцьк: військові капелани вирушили на передову

Із Луцька у зону проведення антитерористичної операції на ротацію вирушили три капелани. Священики Української православної церкви Київського патріархату замінять своїх побратимів, які перебувають у якості духовних наставників разом із воїнами.

Священнослужителі вирушили із Волині 28 вересня

На Схід вирушили отець Сергій Ледвовк із села Тростянець Ківерцівського району, отець Володимир Труш із Луцька та отець Олександр Добровольський з села Кричевичі Ковельського району.

Ледвовк вирушить у Красногорівку, Труш – у Мар’їнку, а Добровольський приєднається до бійців у Широкино. Там вони стануть духовними наставниками бійців та спілкуватимуться із місцевими жителями.

«Капелан має у першу чергу тримати бійців та допомагати місцевим людям, які люблять Україну аби вони не зневірилися»,- зазначив заступник голови ГО «Військові капелани Волині» Олександр Вронський.

Отці замінять священнослужителів-волинян, які саме перебувають на передовій. Приміром, отець Володимир вирушить до бійців батальйону «Донбас-Україна», де служить багато волинян. Для нього це перша поїздка в АТО. Отці Сергій та Олександр їдуть на Схід не вперше.

Тож перед поїздкою у соборі здійснили спільну молитву, де капелани побажали своїм колегам швидко го повернення та міцного духу. Капеланам Володимиру та Івану вручили посвідчення капеланів.

На сьогодні у Волинській області є 25 капеланів УПЦ КП. Вони постійно їздять на Східну Україну до військових, а також здійснюють гуманітарні місії у прифронтову зону.