Луцьк: дали гроші на оновлення фотостенду загиблим Героям

Депутати Луцької міської ради підтримали виділення до 200 тисяч гривень на продовження стенду загиблим Героям Майдану та загиблим учасникам війни на Сході, що на Театральному майдані.

Таке рішення прийняли під час сесії міськради у середу, 28 вересня.

Як розповіла заступник начальника управління підприємництва та реклами Наталія Рибай, остаточна вартість робіт ще не визначена, бо досі затверджується кількість фото та інші елементи. Адже на оновленому стенді будуть щонайменше фото всіх загиблих бійців із Волині. Дискусія виникла через визначення підрядника – підприємства “Факторія”.

За словами депутата Сергія Були, воно має заборгованість із виплати земельного податку перед міськрадою. Натомість міський голова Микола Романюк пояснив, що його вибрали, бо “Факторія” робила нинішній стенд. А Майя Шостак відзначила, що питань до якості робіт від цього підприємства немає, мовляв, його працівники дослухаються до родин загиблих.

Також обговорили питання проведення конкурсу для того, щоб на стіні монастиря, що за стендом, пізніше виготовили композицію на честь загиблих. Можливі перешкоди через те, що це пам’ятка архітектури, планують розглянути пізніше. А Микола Романюк нагадав, що 14 жовтня на Меморіалі закладуть камінь на місці, де буде пам’ятник учасникам війни з Росією після того, як вона закінчиться.