Депутати і активісти самі будуть прибирати аварійні дерева на Лесі Українки, – Романюк

На вулиці Лесі Українки 9 аварійних дерев не зрізали через позицію громадських активістів. Якщо вони впадуть, депутати і діячі, що блокували їх зрізання, самі будуть їх прибирати, – заявив міський голова Микола Романюк.

Про це він заявив під час сесії міськради у середу, 28 вересня. Нагадаємо, у Луцьку відбувається реконструкція центрально вулиці Лесі Українки.

Мер нагадав, що громадські активісти та депутати, зокрема й Павло Данильчук, не дозволили зрізати частину дерев, які мали прибрати в рамках виконання робіт.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО СКАНДАЛ НАВКОЛО РЕКОНСТРУКЦІЇ ВУЛИЦІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Натомість депутат відповів міському голові, що дерева в нормальному стані, а зрізати їх непотрібно. Також Данильчук переконаний, що частину грошей з реконструкції вулиці “роздерибанили” за рахунок “розбиття” суми реконструкції на частини та інших “схем”. Він наполягає на тому, що за 1,2 мільйона, які планували витратити на реконструкцію перехрестя із Кривим Валом, могли б зробити більше робіт.

На що Микола Романюк заявив, що вже за кілька днів на вулиці висадять нові 6-метрові дерева. А старі, зокрема 9 аварійних, якщо впадуть, доручить прибирати активістам. “Список в мене є”, – переконує мер. Також він обіцяє, що вулицю Кривий Вал будуть ремонтувати окремо.