Луцьк: військовий госпіталь отримав допомогу від благодійників

До Луцького військового гарнізонного госпіталю доставили благодійний вантаж – медичні ліжка на гідравлічних підйомниках, медичні шафки та стерилізаціні бокси.

Допомогу доставили 27 вересня.

Вантаж, збором якого займався благодійний фонд «Мости в Україну», передали з німецького міста Бад-Зальцуфлен. Місто має меморандум про співпрацю із Луцьком, тож звідти не вперше передають допомогу на шпиталі.

«Це вже 4 вантаж. Ми раніше привозили допомогу і на інші лікарні міста, і вже у цей госпіталь раніше привозили ліжка», – пригадав керівник обласного центру допомоги учасникам АТО Юрій Дмитрук, який домовився про благодійну домпомогу та організовував її доставку.

 За словами Дмитрука, у цьому дуже допомагають й українські підприємці Юрій Пікута, Олександр Іванюк та Євген Галовський.

«Завдяки людям, яким не байдуже, ми й намагаємося працювати», – додав Дмитрук

Доставку вантажу організовували через благодійний фонд «Європейський дім». Цього разу до госпіталю привезли 37 ліжок. Згодом планують доставити ще 30, та привезти парти і стільці для шкіл.

«Допомогу привези волонтери. Вони доставили нам ліжка, медичні тумбочки», – розповів головний лікар гарнізонного військового госпіталя Василь Криворучко. За його словами, отримані ліжка мають гідравлічні підйомники і через це є зручними у використанні для поранених та травмованих осіб.

Криворучко додав, що при необхідності кілька ліжок передадуть медичній роті 14-ої бригади.

«Ми вчора були у них, там пацієнти знаходяться на панцирних ліжках»,- підсумував лікар.