Луцькі кікбоксери відзначились на Чемпіонаті Європи

original-photo

Луцькі кікбоксери Сергій Снитюк та Антон Серветник стали учасниками Чемпіонату Європи з кікбоксингу.

Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO K-1 European CUP відбувся у чеській столиці Празі 22-24 вересня, – повідомляє Волинь-24.

Обоє луцьких спортсменів, які стали учсниками збірної команди України, представляють луцький бійцівський клуб «Pitbull».

Сергій Снитюк – тренер і учасник клубу. Йому 21 рік, і у спорті – п’ять років. За цей час він встиг стати призером багатьох змагань національного та світового масштабу.

Цього року спортсмен посів перше місце на Чемпіонаті України з тайського боксу та друге – на Чемпіонаті світу, що відбувся у Тайланді.

А 16-річний Антон Серветник нещодавно виборов «срібло» на Чемпіонаті України серед юніорів. Чемпіонат Європи – це перший досвід змагань світового рівня для Антона Серветника.

Під час змагань у Празі Сергій Снитюк зміг вийти переможцем у у двох поєдинках.

Спортсмен розповів:

“Цьогорічний турнір у Празі зібрав дуже багато сильних учасників. Якщо минулого року участь у змаганнях взяло 116 спортсменів, то у 2016 році – 306 з 26 країн”.

Клуб тайського боксу «Pitbull» працює у Луцьку з 2010 року. Його головний тренер – Богдан Мороз. У ньому займаються більше 120 людей віком від шести і до 50 років.  У «Pitbull» працюють три секції: тайського боксу, MMA (змішаних єдиноборств) та кікбоксингу.

Поїхати на чемпіонат у Прагу луцьких спортсменам допомогла будівельна компанія «Інвестор».