Володимир: Саганюк розкритикував ремонт доріг

Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк обурений ремонтом доріг у місті.

Про це інформує БУГ.

27 вересня на черговій оперативній нараді з керівниками управлінь Володимир-Волинської міськради посадовець перерахував об’єкти, де на його думку незадовільними темпами йдуть роботи, а саме: тротуар на вулиці Луцькій, ремонт дорожнього покриття на вулиці Ковельській та приміщення центру зайнятості.

«Хоч був у відпустці, але ситуацію я контролював і вже в п’ятницю знав, що от по Луцькій припинили роботи, Ковельська йде дуже повільно, також знав що по біржі праці немає жодного учасника на тендер. Але це все так складається впритик, як будь-то хтось підставляє. Я вимушений був перервати відпустку і провожу тут розборки. От що з центром зайнятості? От найдіть когось сьогодні, щоб за листопад і грудень  освоїв 6  мільйонів» – розповів мер Володимира.

У місті до завершення 2016-го року планують провести капітальний ремонт вулиці Ковельської, завершити роботи по облаштуванню тротуару на Луцькій вулиці, добудувати 44-х квартирний будинок для військвослужбовців та завершити ремонт Центру зайнятості.

«Мене особливо тривожить оці 6,3 мільйони гривень виділені на ремонт приміщення біржі праці. Я не можу зрозуміти обласного керівництва, пані Кучмук, як так халатно відноситись? Ми з трудом 2 роки писали, вмовляли і випросили ці кошти, а пані Кучмук якось так халатно віднеслась», – додав Петро Саганюк.

Щодо облаштування тротуару на вулиці Луцькій, мер наголосив на тому, що за тиждень працівники підрядної організації могли б викласти 150 метрів бруківкою, а по факту роботи «не зрушили з місця». Мер зазначив, що працівники розпочинають лише о 9-й годині ранку виходити на об’єкт. Мовляв, підряднику поставить ультиматум: «або будуть робити, або не будуть робити».

Міський голова наголосив, що керівники управлінь повинні розібратись на які об’єкти є виготовлена ПКД та чітко бачити, які роботи необхідно ще виконати. За його словами, станом на кінець вересня орієнтовно не освоїли 10 мільйонів гривень.