На Волині заблокували перемогу в тендері фірм з російським капіталом

На Волині співробітники Служби безпеки України блокували перемогу у тендері комерційних структур з російським капіталом.

У серпні цього року державне підприємство «Передпускова дирекція шахти № 10 «Нововолинська» провело відкриті торги на закупівлю комплектуючих на суму понад 3,6 млн грн. Переможцем стала фірма з реєстрацією у Києві, яка не має необхідних виробничих потужностей, – повідомили у прес-службі волинського управління Служби.

Вона планувала постачати продукцію іншого столичного підприємства, яке фактично працює на тимчасово окупованих територіях, у Донецьку, та використовує енергоносії, сировину та комплектуючі з Росії. Експертами підтверджено, що аналогічна продукція вже виготовляється в Україні кількома підприємствами.

Служба безпеки України ініціювала відхилення тендерної пропозиції цих комерційних структур відповідно до Розпорядження КМУ від 11.09.2014 “Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів”.

Комітетом з конкурсних торгів ДП «Передпускова дирекція шахти № 10 «Нововолинська» прийнято рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника.