Ковель: скандальний павільйон встановили з порушеннями

У Ковелі із порушеннями встановили скандальний павільйон, який пов’язують із дружиною консультанта міського голови.

Про це пише Сучасний сайт міста Ковеля.

Тимчасова контрольна комісія Ковельської міськради на чолі з представницею фракції БПП Іриною Роїк перевірила правомірність встановлення МПП «Землемір» тимчасової споруди малої архітектурної форми.

Споруда не відповідає паспорту прив’язки від 23 квітня 2012 року. Згідно з ним, розміри її мають бути 5×6 метрів, а при проведенні обмірів представниками відділу містобудування та архітектури виконкому Ковельської міської ради з’ясувалося, що розміри складають 5,33×6,3 м.

Цей павільйон підприємство «Землемір» розмістило на відстані 2,5 метра від трансформаторної підстанції (ТП-409), що порушує вимоги нормативних актів будівництва і експлуатації, охорони пожежної та електричної безпеки енергооб’єктів. Про це йдеться у відповіді ПАТ «Волиньобленерго» на депутатське звернення. Також під спорудою є силові кабелі.

«Землемір» порушив і Земельний кодекс України, оскільки, відповідно до протоколу зібрання мешканців відразу п’яти багатоквартирних житлових будинків на вулиці Незалежності (№ 57, 59, 61, 65, 69-А), вони виступили категорично проти встановлення цього павільйону.

Наразі тимчасова контрольна комісія вивчає інші технічні документи по цьому об’єкту, до якого має відношення дружина консультанта ковельського міського голови Юрія КонащукаІнна Конащук.