Футбольний скандал на Волині: ледве не побили арбітрів

Матч дорослої збірної Любомля з командою Старого Чорторийська у Чемпіонаті області так і не завершився: футболісти ледве не побили арбітрів, які завчасно втекли з поля й заховалися у своєму авто.

У неділю, 25-го вересня, відбувся 6-ий тур Чемпіонату Волинської області з футболу. Збірна Любомля грала з командою із Старого Чорторийська (Маневицький район), – пише Кордон.

Перший тайм завершився з рахунком 0:1 на користь любомльчан.

У другому таймі у ворота “Рубежу” потрапив м’яч, забитий із положення “поза грою”. Жоден з арбітрів не зреагував на офсайд. До того ж, центральний суддя Андрій Дмитрук  показав 4 жовті та одну червону картку гравцям команди з Любомля.

Подібна спірна ситуація була й минулої неділі, коли любомльчани грали  зі збірною Любешівщини. Тоді цей же головний арбітр дав 7 жовтих та 2 червоних картки футболістам з Любомля. Між іншим, й програли любомльчани через гол, забитий із положення “поза грою”. Конфлікт назрівав ще тоді.

Ситуація повторилась. Цього ж разу, любомльські футболісти таки нестримались й вирішили “висловили невдоволення” упередженим, на їхню думку, суддям.

Вся, спровокована діями арбітрів, команда хлинула з претензіями до головного арбітра. Той в свою чергу втік з поля й заховався у авто. До нього пізніше у “схованку” приєднались й інші судді та інспектор матчу. Оточений роздратованими футболістами транспортний засіб не міг зрушити з місця. Тож близько 20 хв втікачі мусили непорушно сидіти в “засаді”.

Таким чином на 74-й хвилині матч був зупиненим.

Вже наступного дня, 26-го вересня, голова Федерації футболу Волині Віталій Кварцяний зібрав у Луцьку представників кожної команди та всіх арбітрів для обговорення конфліктної ситуації, подібних якій у Чемпіонаті ще не було. У результаті вирішили зіграти повторний матч на нейтральному полі з іншою бригадою арбітрів та інспектором матчу. Дату поки не  визначили.