Родини загиблих атошників-лучан хочуть зустрічі із Гунчиком

У Луцьку члени родин загиблих учасників антитерористичної операції хочуть зустрітися із очільником Волинської обласної держадміністрації Володимиром Гунчиком, аби обговорити ряд питань щодо пільг та соціального забезпечення.

Про це йшлося 27 вересня під час зустрічі із представниками місцевого самоврядування.

Голова громадської організації «Члени родин загиблих в АТО «Надія» Любов Карабан розповіла про неодноразові неприємні випадки, коли членів родин загиблих бійців не хотіли обслуговувати на пільгових умовах на автостанціях області.

Тому члени організації надішлють на ім’я голови Волинської обласної держадміністрації Володимира Гунчика звернення із пропозицією організувати круглий стіл. На ньому, окрім «транспортного» питання, планують поговорити і про соціальний захист родин, і забезпечення житлом інвалідів 1 та 2 груп, оздоровлення батьків та дітей загиблих тощо.

Родини акцентують увагу й на інших проблема – необхідність ініціації звернення до найвищих органів влади із проханням позбавлення мита та податку за дарунок житла для цієї категорії а також вирішити болючу проблему із деякими батьками. Мовляв, є  випадки, коли батько не виховував дитини, але претендує на одноразову допомог. Тому матері наголошують на необхідності врегулювання питання на державному рівні.