У Луцьку поліція вилучила авто дуківців

Поліція вилучила камуфльований автомобіль із номерами “ДУК ПС” через відсутність реєстрації.

27 вересня, о 10:30, поблизу зупинки громадського транспорту на вулиці Ковельській працівники Луцької патрульної поліції помітили камуфльований автомобіль, – пише інтернет-видання “Волинь24“.

Увагу патрульних привернули пластикові номерні знаки із абревіатурами ДУК (Добровольчий український корпус) та ПС (Правий сектор).

Під час перевірки з’ясувалося, що жодних документів на автівку нема. Водій машини пред’явив лише своє водійське посвідчення.

З його слів, автомобіль незареєстрований тому, що доставлений на територію України з-за кордону без реєстрації нібито для потреб АТО.

Натомість машина не має жодного стосунку до АТО. Нею їздять члени третього запасного батальйону ДУКу.

З огляду на відсутність документів, що засвідчили б походження автомобіля, на місце прибула слідча оперативна група поліції. Поліціянти прийняли рішення вилучити автівку.

Як стало відомо з власних джерел, волинські дуківці на чолі з Віталієм Ковальчуком згодом прибули до відділення Луцької патрульної поліції, аби з’ясувати підстави вилучення машини.

Однак слідчі міськвідділку проводять перевірку, бо мають підстави стверджувати, що транспортний засіб, який не перебуває на обліку в жодній із військових частин, незаконно ввезений на територію України.