Атошники прийдуть на сесію Луцькради, щоб слухати звіт мерії

Представники Спілки воїнів АТО Волині відповіли на критику з боку заступника міського голови Сергія Григоренка щодо необгрунтованості їхніх закидів владі міста.

Нагадаємо, 28 вересня Григоренко прокоментував інформацію, поширену минулого тижня активістами, нібито міська рада приділяє недостатньо уваги реабілітації демобілізованих учасників АТО.

На ці слова посадовця на сторінці Спілки в Facebook відповів представник організації Олег Кобилинський. Публікуємо його допис без змін і правок:

 

Судячи з виступу пана Григоренка, він зовсім не орієнтується, що таке реабілітація.

Пан Григоренко каже: “У місті діє програма для підтримки бійців АТО і їхніх родин, у рамках якої сім’ї звільнені від сплати за будинки, діти харчуються та оздоровлюються безкоштовно”. В даному випадку програма діє тільки на учасників АТО, які в даний момент знаходяться у зоні АТО.

Щодо наступних висловлювань: “поширювали інформацію щодо неналежної реабілітації через “показники зі стелі”. Ці показники нам доповідала голова департаменту соціального захисту. Розберіться будь-ласка хто з Вас не компетентний, Ви чи Вона?

Читаємо далі: “Повідомляли, нібито за останні три роки реабілітовано 13, 14 і 15 учасників АТО”. По-перше, ми просили звіт відповідно програми, програма затверджена у квітні 2016 року, ніхто не говорив про це три роки… Далі відслідковуємо: “У 2015 році медичну реабілітацію пройшли 64 атошники-лучани, а цьогоріч станом на 26 вересня 146 бійців реабілітували на базі військового госпіталю”.

Пане Григоренко, медична реабілітація це зовсім не психологічна… Скільки саме демобілізованих пройшло медичну реабілітацію? Звідки Ви взяли такі цифри.

Тож підсумовуючи, пане Григоренко, підготуйтеся краще до завтрашнього звіту перед міською радою та громадою м.Луцька. Адже ми обов’язково завітаємо на сесію щоб послухати Ваш звіт.