У мерії Луцька кажуть, що приділяють достатньо уваги атошникам

Заступник луцького міського голови Сергій Григоренко спростовує інформацію, поширену минулого тижня активістами, нібито міська рада приділяє недостатньо уваги реабілітації демобілізованих учасників АТО.

Про це стало відомо 27 вересня під час оперативної наради.

Григоренко повідомив, що минулого тижня окремі «діячі» та громадські активісти поширили інформацію, нібито міська рада приділяє недостатньо уваги реабілітації демобілізованих бійців АТО. Тому заступник мера заявив: інформація не відповідає дійсності. Мовляв, у місті діє програма для підтримки бійців АТО і їхніх родин, у рамках якої сім’ї звільнені від сплати за будинки, діти харчуються та оздоровлюються безкоштовно.

За словами Григоренка, поширювали інформацію щодо неналежної реабілітації через «показники зі стелі». Повідомляли, нібито за останні три роки реабілітовано 13, 14 і 15 учасників АТО. Таку інформацію Григоренко назвав недостовірною. У 2015 році медичну реабілітацію пройшли 64 атошники-лучани, а цьогоріч станом на 26 вересня 146 бійців реабілітували на базі військового госпіталю.

Григоренко вважає, що до кінця року вдасться реабілітувати близько двохсот осіб. «Хотілося б більше, але там тільки 50 ліжок», – каже заступник мера. До того ж на реабілітацію потрібні додаткові ресурси.

Тож Григоренко підсумував, що і мобілізованим, і демобілізованим «приділяють належну увагу і будуть приділяти»