Гунчик не хоче давати грошей на дороги «несумлінним» районам

Із задекларованих 9,5 мільйона гривень, які місцеві ради мали дати на співфінансування будівництва доріг на Волині, 4,9 мільйона так і не прийшли. Якщо місцеві ради їх не виділять, варто перерозподілити кошти обласного бюджету на “сумлінні” райони.

Про це заявив голова Волинської ОДА Володимир Гнучик під час оперативної наради у понеділок, 26 вересня.

“Маємо підтвердження надходження тільки 4,4 мільйона гривень. Решта коштів задекларовані, але поки не виділені із місцевих бюджетів. Шановні колеги, в нас на носі 26 вересня…. Якщо місцеві бюджети думають про те, що ці кошти (з обласного бюдету, – ред.) прийдуть в кінці грудня, вони в грудні не прийдуть”, – заявив Гунчик.

За його словами, у Володимир-Волинському районі не виділили 300 тисяч, у Горохівському – 676 тисяч, у Іваничівському – 851 тисячу, Камінь-Каширському – 200, ківерцівському – 150 тисяч, Ковельському – 752 тисячі, Локачинському – 230 тисяч, Луцькому – 100 тисяч, Любешівському – 100 тисяч, Любомльському – 500 тисяч, Рожищенському – 120 тисяч, Турійському – 250 тисяч, місті Володимирі-Волинському – 700 тисяч.

“Якщо до кінця тижня не будуть прийняті рішення, я прошу департамент інфраструктури перерозприділити кошти обласного бюджету та виділити на ті райони, які забезпечують співфінансуваня”, – заявиви Гунчик.